Mihal SWK

Vitajte na mojej stránke Veľmi ma teší, že ste sem zavítali.

aplikacie.jar

Jimm-icq.jar, (164.05kB)

Flaška

JBenchmark 3D

jb.jar, (80.51kB)
   
   

JBenchmark 3D je aplikace, která vám otestuje rychlost 3D javy ve vašem telefonu. Celý test se skládá ze čtyř částí.

Preview

Battery Rebuild And Maintenance

battery.jar, (24.02kB)

Je program pro úplné vybití baterie. Aplikace po spuštění vibruje a co nejvíce zaměstnává displej. Jednou za čas by se měla baterka úplně vybít, a tato aplikace vám to umožní.

Preview

File project

File_Protect.jar, (29.98kB)
 

 

File Protect je exklusivní aplikace, která dokáže zaheslovat jakýkoliv soubor uložený v paměti telefonu nebo na paměťové kartě přímo z telefonu. Po spuštění si jednoduše vyberete na virtuálním disku vašeho telefonu soubor a pod heslem ho zaheslujete - zabráníte zobrazení v telefonu. Soubor můžete kdykoliv opět odhleslovat, stačí si heslo zapamatovat. Zamknutý soubor v telefonu neotevřete, můžete ho maximálně odeslat jinam...

Preview

Facewarp

FaceWarp.jar, (146.08kB)

při tomto prográmku si užijte hodně srandy....upravy ksichtů z foťáku...bohužel jsou předem nadefinované...cca 15.  Pořád se vás to na něco ptá... votrava!

Bluehack

ftp_bt_105.jar, (100.93kB)

Když se napojíte do něčího mobilu můžete prakticky vše...číst jeho sms, změnit mu nastavení, pouštet hudbu atd...

Blueroom

BlueRoom.jar, (42.33kB)

Chat přes bluetooth...až 8 lidí

Slovníček CZ/DE

Slovníček CZ/EN

Aplikace 1

Vědecká kalkulačka - obrázekCalculator.jar, (34.64kB)
Vědecká kalkulačka, která ti umožňuje používat různé matematické funkce jako: sin, cos, tan, asin, atan, exp, log, sqr, log, sqr... Je možné definovat a uchovat i další funkce, některé funkce si můžete nechat vykreslit na grafu.

Nový příspěvek - obrázekalcohol_calculator.jar, (2.33kB)
Alcohol calculator je aplikace, která počítá a graficky zobrazuje množství alkoholu v krvi v závislosti na vypitém množství. Výpočet se zakládá na údajích z vaší váhy, obsahu procent lihu ve vypitém alkoholu, pohlaví, a množství vypitého alkoholu.

 - obrázekdate.jar, (4.5kB)
Je jednoduchá aplikace, která vám vypočítá rozdíl dní od dvou určených dat. Někdy se může hodit… Aplikace je v angličtině

 - obrázeksvatek.jar, (10.96kB)
Je jednoduchý program, který vám po zadání datumu ukáže kdo má ten den svátek. Program je v češtině, takže i jména jsou česká.

 - obrázekkompas.jar, (5.16kB)
Primitivní a účinná aplikace, s kterou můžte určit světové strany, používá lokálního času a pozice slunce k určení severu.

 - obrázeklukkari.jar, (20.31kB)
Je aplikace, která vám umožní vytvořit si pravidelně se opakující týdenní rozvrh výuky, je vhodná např. pro studenty vysoké školy. Při vytváření rozvrhu postupujete takto: nejprve si vytvoříte o jaký kurz (předmět) jde - přednáška, cvičení, jiný. Dále si zvolíte název, vyučujícího, místnost, můžete přidat i poznámku, nakonec si zvolíte barvu, ve které se kurz bude zobrazovat v rozvrhu. Jakmile toto máte hotovo vyberete si, kdy předmět v týdnu máte. Program umožňuje i kopírování a vložení kurzu nebo importovat rozvrh přes wap. Tato verze je v češtině.

 - obrázektrezor.jar, (35.59kB)
Jednoduchá aplikace pro evidování a skladování různých textových údajů v mobilu, které chcete mít chráněny heslem. Aplikace je v češtině.

 - obrázekEurotelSMS.jar, (7.07kB)
Tato aplikace dokáže posílat SMS přes Eurotel SMS bránu zadarmo. SMSka vás tedy bude stát jen poplatky za GPRS, tedy přibližně 0.06 Kč/SMS. SMS brána Eurotelu je omezena přidáním reklamy na konec zprávy, ale i když přesáhnete 50 znaků, aplikace rozdělí vaši zprávu až do desíti SMS zpráv. Po zmene eurotel brany je tato aplikace jedina schopna posilat sms zdarma.

Nový příspěvek - obrázekCyberBOG_Calc_v7.jar, (57.95kB)
Cyber Bog Calc v7 je javová aplikace, pomocí které můžete odblokovat 98% telefonů nokia a některé další na všechny operátory.
 - obrázekabsolutesms.jar, (8.66kB)
Program sloužící k odesíláni sms zpráv do sítě Oskar, Eurotel skrze internetovou bránu z mobilu s podporou javy. Cena za jednu SMS je asi 0,1 Kč

Aplikace

 - obrázekMoneyManager.jar, (56.52kB)
S aplikací MoneyManager si můžete snadno udělat pořádek ve vašich penězích, psát si zisky a výdaje které probíhaly ve vaší peněžence. Každý zisk či útratu můžete pojmenovat a být v přehledu nad vašimi penězmi.

 - obrázekQuickIM.jar, (96.96kB)
Pomocí Quick IM se můžete snadno připojit na váš MSN Messenger účet z mobilního telefonu. Aplikace podporuje smajlíky, skupiny, možnost nastavení statusu a jiných věcí. Aplikace je zkušební verzí.

 - obrázekmapy.jar, (80.2kB)
Mapy. Bude Vám jistě velmi užitečným pomocníkem a rádcem při hledání lokací. Už nebudete nikdy nikde bloudit a spílat si, že jste si s sebou měli vzít mapu, ani nebudete muset shánět přístup na počítač s internetovým připojením. Teď Vám stačí pouze mobilní telefon! Díky této skvělé aplikaci budete mít možnost vyhledávat v mapách kdykoliv a kdekoliv - ať už jste v klidu domova nebo zrovna pospícháte na schůzku.

 - obrázekmojesvatky.jar, (30.89kB)
MojeSvátky je aplikace , která umožňuje přehledné zaznamenávání a uspořádávání různých druhů svátků, které se každoročně opakují.

Program podle nastavení uživatele zobrazuje upozornění na blížící se svátky a obsahuje kalendář jmenin s možností vyhledávání. Zaznamenaná data je možno zálohovat a opětovně obnovovat.

Word pro k750i

 - obrázeksmshned02.jar, (17.31kB)
Posílá sms hned z netu, a tak sms stojí jen pár haléřů.

 - obrázekmp3ringer.jar, (99.2kB)
Dokáže přímo v mobilu konvertovat "mp3" do "waw"

 - obrázekMatikar.jar, (159.49kB)
Matikář je zajímavá aplikace, která počítá parametry planimetrických útvarů v rovině i v prostoru. Aplikace je hezky graficky propracovaná, umí spoustu věcí a přitom je uživatelsky přívětivý.

Periodicka tabulka prvků

 - obrázekZnamky.jar, (16.53kB)
Tato aplikace je určená všem studentům a dětem školou povinných, kteří ve škole pravidelně dostávají známky. Tyto známky je potřeba pro vaši informaci zapisovat a je častým problémem, že nemáte známky na co napsat, nebo že svůj sešit ztratíte. V této aplikaci se vám známky nikdy neztratí a budete je mít vždy po ruce. Navíc vám tato šikovná aplikace rovnou počítá průměry známek, takže hned víte, jak na tom jste. Verze podporuje další funkce jako správu předmětů a export známek na Internet.